Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bootloader unlock Xperia U....

Bootloader unlock Xperia U. Hogyan?

Figyelt kérdés

Találtam leírásokat, de én már ott elbukom, ahol azt írja, hogy: "If Bootloader unlock allowed says Yes, then you can continue with the next step. If it says No, or if the status is missing, your device cannot be unlocked."

Ha nekem azt írja, hogy "NO" akkor van még rá valami mód, hogy feloldjam?



2013. márc. 4. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
AZt jelenti nincs még kinyitva. Hányadig témát fogog nyitni ma? Ha hülye vagy hozzá ismerd be és hagyd a fenébe.
2013. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha mindenhová írsz, akkor csak mégtöbb témát kell nyitnom, mert itt nem én, hanem te vagy értetlen. ha nem értesz, hozzá, akkor ne próbálj meg segíteni. Nem azt jelenti, hogy nincs még kinyitva, hanem, hogy NEM LEHET!
2013. márc. 4. 21:03
 3/12 A kérdező kommentje:
Kijavítom: "Nincs engedélyezve" és minden tutorialban ez a pont úgy van megadva, hogy ha igen, akkor folytathatod a műveletet, ha nem, akkor nem tudod. Csak kíváncsi, vagyok, hogy valaki, bárki, akárki tud-e más megoldást. Nem hiányzik, hogy még te is húzd az agyam a semmitérő válaszaiddal.
2013. márc. 4. 21:05
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Te se leszel hülyébb. A másik témádban már konkrétan belinkeltem a leirást. Most vagy nem érted mit kell csinálnod vagy nehéz a felfogásod vagy csak szimplán hülye vagy. De ha az utolsó akkor se aggódj,mert napi szinten jelennek meg itt hasonlók akik a konkrét leirásból se jutnak egyről a kettőre.
2013. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem fog menni. Mit nem értesz ezen?
2013. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Arienn válasza:
A Sony honlapján kint van a bootloader nyitása. Pontról pontra leírva. Minden U-nak zárva van. De jobb ha keresel olyat aki már megcsinálta és működik. Ha nem vagy biztos magadban akkor hozzá se kezdj.Igy nem cseszed el a telót feleslegesen mert a garid elveszik ha nyitod a bootloadert.
2013. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Backflash válasza:

Szia - a kérdezőnek -


Csináld:


telefon alkalmazásba írd be *#*#7378423#*#*


- válaszd a menüből a service infó-t, majd a configuration menüt!


Itt az utolsó sor a mérvadó: Rooting status: Bootloader allowed : Yes/NO


Ha Yes : akkor ide menj és csináld amit írnak : [link]


Ha NO akkor NEM TUDOD JELENLEG SEMMILYEN MÓDSZERREL NYITNI A TELEFONT, még egyszer mondom SEMMILYEN MÓDSZERREL!


És ne értsd félre nem téged akarlak fikázni, hanem a többi okos hozzászólót aki azt se tudja mit kérdeztél valójában!


Üdv,

2013. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Greyma válasza:

Sziasztok!


Kicsit régi ez a kérdés de nekem is ugyan ez a problémám, azt írja, hogy nem lehet, ezek szerint akkor az xperia u-n nem is lehet kinyitni a bootloadert?

2014. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha NO akkor NEM TUDOD JELENLEG SEMMILYEN MÓDSZERREL NYITNI A TELEFONT, még egyszer mondom SEMMILYEN MÓDSZERREL!
2014. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!