Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 letiltott...

Samsung galaxy s3 letiltott IMEI. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hello.

Vettem egy samsung galaxy s3 telefont, és csak ma amikor vettem micro sim kártyát, csak akkor vettem észre, hogy le van tiltva az imei száma..Tudom az én hibám, hogy igy vettem meg a telefont, de van rá megoldás, hogy imei számot cseréljek benne? Tudom hogy ez törvény ellenes..Szervizben kb mennyiért csinálják meg?



2013. márc. 5. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
ja vetted mi... :D
2013. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen vettem...ha érdekel le is irom, hogy 350 euróért..hülyeségekre megy a piros kéz..
2013. márc. 5. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nem fogja senki sem megcsinálni neked.Adjad el külföldre, ott fog menni.
2013. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Épp most voltam a szervizben.. Egy kis házi szerviz, már 5 éve oda járok. Azt mondták, hogy mivel mindig hozzájuk megyek, ezért meg próbálják csinálni
2013. márc. 5. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekik mind1 mi lesz. Téged fognak a zsaruk felkeresni,ha valami érdekes imeit fogsz kapni. :)
2013. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát evvel tisztában vagyok...majd lesz ami lesz..itt nálunk Szerbiában a rendőrök szarnak az ilyen esetekre...Más itt minden, mint Magyarországon
2013. márc. 5. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Alaplatcserét csinálnak ami a telefon árának 80%-a.
2013. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor az már megérte.
2013. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!