Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem a nokia 5230-amra...

Letöltöttem a nokia 5230-amra egy pdf olvasót, de nem tudom használni?

Figyelt kérdés
Mármint a program elindul, de ha megakarom nyitni a könyvet azt írja kicsi a memória...de ezt nem értem, több mint 600 mega hely van...ennél is több kéne? Köszönöm előre is

2013. márc. 6. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
600 MB hely az sd kártyádon van, a telefon összmemóriája meg 128 MB, aminek a jó része valószínűleg alapból foglalt, a pdf meg valószínűleg túl nagy, hogy elférjen, ezért nem tudja megnyitni.
2013. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, a telo memo nagyon kevés, talán 41 mega szabad van rajta és többet nem is tudok felszabadítani...és ha esetleg tömörítem vhogy a pdf fájlt? Egy könyvről lenne szó (ami csak 2 mb) amit szeretnék buszon is olvasni...majdnem 3 órát buszozok oda vissza és jó lenne :)
2013. márc. 6. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Tömöríteni nem fogod tudni.

2 MB? Tuti? Egy egész könyv? Annyit meg kéne tudni nyitnia.

2013. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, pontosan 2183 kb. Ezért nem értem én sem :(
2013. márc. 6. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre vigasztaljon az a tudat, hogy ha meg is tudnád nyitni, pdf-et ilyen pici képernyőn olvasni borzasztó kényelmetlen, szerintem meg is unnád pár oldal után.
2013. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

lehetséges, de nem biztos :) utálok olvasni de ez a könyv úgy lekötött, hogy 2 éjszaka alatt elolvastam 370 oldalt :) Teljesen oda vagyok érte :) Ezért is sajnálom hogy nem megy a telón :/

De azért köszi a segítséget :)

2013. márc. 6. 21:17
 7/7 A kérdező kommentje:
sikerült :) a pdf olvasó helyett, feltettem a telóra valamilyen alternate readert és ez meg is nyitotta :))
2013. márc. 6. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!