Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy SIII mini,...

Samsung Galaxy SIII mini, Sony Ericcson Xperia Arc S vagy esetleg valamelyik HTC? (részletek alul)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a Sony régebbi, de jónak tűnik. A használat lényege lenne: jó kép- és hangminőség, sok fotó és zene tárolása, facebook, viber vagy hasonló és, hogy dokumentumféléket könnyen meg tudjon nyitni és tárolni. Adatokat, eseményeket, jegyzeteket rögzítenék még sokat.

Köszönöm a válaszokat, sokat segítene!



2013. márc. 6. 21:18
 1/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Hát azért nem mindegy, hogy melyik HTC. A kettővel nagyjából azonos tudásút a HTC-től drágábban kapsz, viszont minőségileg egy jobb telefonod lesz. A gyári rendszerük még mindig klasszisokkal jobb az összes többi Androidosnál. Ha megbuherálod, akkor ez nem lényeges. Viszont én nem szeretem a fénylő szanaszét lakkozott műanyag telefonokat, így tuti HTC-t vennék. Android terén nálam az egyedüli, amiért fizetnék. Fogtam már Sonykat, Samsungokat, egyik se az igazi, bár előbbi összeszedettebb minden téren, ha általánosságban beszélünk. A jelenlegi esetben viszont bár ritka, de Sony és Samu közül a Samsungra szavazok, az Arc S-re én már nem költenék.
2013. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok, nem nagyon zavar a "fénylő, szanaszét lakkozott telefon" :) csak szeretnék egy jó, nem túl nagy telefont. és amúgy HTC-ből melyik az ezekhez hasonló tudású?
2013. márc. 7. 11:07
 3/9 anonim válasza:
Én egy hónapja vettem SIII minit,és imádom!Én szintén ugyanezekre a dolgokra használom,amiket leírtál.De gyorsan pörögnek rajta az alkalmazások és játékok is! :) 22/N
2013. márc. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:

A fénylő, lakkozott műanyag készülékház azért rossz, mert tiszta ujjlenyomat állandóan, és ez idővel az agyadra fog menni. Moslékul tud kinézni.


HTC-ből ugyanilyen kütyüt nem tudok ajánlani. Az újabbak közül vagy gyengébbet, mint pl. a Desire X, vagy jobbat, ami a One S. Szerintem vidd a Samsungot, ha lány vagy, gondolom úgyis fehéret fogsz venni, a fehéren meg nem annyira zavaróak az ujjlenyomatok.

2013. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kicsit nem értem ezt a "lánynak felesleges egy jobbfajta telefon" logikát, de azért köszönöm a válaszodat
2013. márc. 9. 13:59
 6/9 anonim válasza:
Én lány vagyok,és mégis sötétkékben vettem meg az SIII minit(az utolsó előtti válaszoló vagyok). Nő létemre fontos,hogy erősebb,és összetettebb legyen egy telefon.Nem a hátlap alapján választok magamnak telefont.Engem az Atya Úristen sem tudott volna lebeszélni erről a vételről.Egyszerűen szeretem ezt a telefont,és ennyi.Szerintem megérte az árát.
2013. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja és bocsánat a gyakori szóismétlésekért,de így jött össze! :)
2013. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
ace2 fehet tatto mini 3 feher tatto ezek mind jok de sony ericcson naneeee az nem is droidos... neeeee htc one s esetleg s advanc feherben udv : )
2013. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó egy hülye.

"sony ericcson nem androidos"

Melyik? Mert minden Xperia a 4 éves x1-en és x2-n kívül androidos.

A második meg csak nem ért a telefonokhoz.

Minek venni s3 mini-t, mikor jóval olcsóbban jobb az Xperia P?

Szóval Kedves Kérdező!

Nem tudom milyen htc-t akarsz, és mennyiért, de Htc-ből az One S-t és az One X-et tudom ajánlani, ezek 100000 környékén vannak, és jók, samungból egyet se, az összes samsungnál lehetne jobbat mondani olcsóbban vagy ugyan annyiért, és ezért az s3 mini helyett egy Xperia P-t ajánlok, jóval olcsóbb, és még így is jobb, az arc s helyett meg egy Xperia Sola-t ajánlok, az is olcsóbb de jobb.

Xperia Sola: 50000

Xperia P: 63000

Htc One S: 80000

Htc One X: 100000

2013. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!