A puk kód hol van?

Figyelt kérdés
és ha valahova van irva és el veszik akkor mit kell csinálni? ha be megyek a T-mobile ba és szolok hogy nem tudom a puk kodott akkor meg mondják? ha ki de reül apám meg fog verni! :"( kérlek segitsetek

2013. márc. 7. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A papíron ami a SIM-hez volt. Bemész a T-mobilos számlával, és megmondják amúgy.
2013. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha nincs meg a papir mert ki lett dobva :"( nagyon félek! :"(
2013. márc. 7. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
A számlával amit a telefonhoz kaptál bemész, és megmondják. Ha az sincs meg így jártál. És apádnak igaza lesz. Vigyázz a dolgaidra.
2013. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de nem direkt vt tesin ki kapcsoltam ésca padra tettem valameik okos szorakozott és el bazta :'( apámnak el mondom és nem fogja el el hinni ésapám megit aagyom ver mint amikor 3-ast kaptam :"(
2013. márc. 7. 15:44
 5/9 A kérdező kommentje:
és a telefon számlát kell? ès ha nem az én nevemen van?
2013. márc. 7. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp szólnod kell neki. Ha meg apád ver szólj valakinek, iskolában, valaki rokon, stb, mert az nem normális.
2013. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy puk kód.Apád se lehet teljesen komplett.Különben (legalábbis nekem)azon a kártyán van amiből a SIM-kártyát kellett kitörni.Ott kellett lekaparni ilyen szürke részt és azon van a pin és a puk kód is.
2013. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azon a műanyagkártyán van, amiből kitörtétek a simet az első használtnál. Egyéb esetben meg az előfizető kikéri a szolgáltatótól.


"és ha nincs meg a papir mert ki lett dobva :"

Csak oktató jelleggel utalok rá: aki Magyarországon bármilyen "papírt" kidob, az nem normális...

2013. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na én is leírtam szépen ugyanazt, ha már nem olvasom végig a hsz-eket :)
2013. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!