Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a Sony-nak az Xperia J-telefonra Jelly Bean android frissítést kiadni?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja 2013 márciusának végén, tehát ebben a hónapban jön rá ki.
2013. márc. 7. 17:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló.
2013. márc. 7. 18:26
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
Ez a telefon úgymond a Sony Galaxy Ace-je.És nincs értelme kiadni rá.Egy gyenge telefont egy újabb szoftver nem javít föl.
2013. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 luxman válasza:
Gondolom ha nem futna rajta rendesen,nem adnák ki rá!
2013. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
63%
De szeretem az ilyeneket akik ennyira nagyra tartják magukat a hatalmas szakértelmükkel. Szerinted mi éri meg, 150 ezres telefonok? Csak azok a jók? Arra gondoltál már, hogy azoknak akiknek nincs akkora igényük és annyi pénzük, hogy megvegyenek egy S4-et azok is találnak a számukra megfelelő telefont? Ha ennyire értesz, hozzá menj el a Sony-hoz és mond el nekik, hogy szerinted miért nem éri meg kiadni rá a frissítést. Valószínűleg amikor "felárazták" belekalkulálták a frissítést is az árba. Az meg ugye nem felárazás, hogy néhány telefont 200 ezerért árulnak amikor az embereknek fontosabb dolgokra sincs pénzük nemhogy egy telefonra amit akármikor elveszíthetnek vagy bármi hasonló. Azok minden pénzt megérnek...
2013. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen szakértő vagyok. Mielőtt idejössz észt osztani, megnézted mennyibe kerülnek azok a telefonok amike írtam?

Desire HD, Optimus 2x, Galaxy S,stb. ezek mind jobbak, 25-35 között hozzád vágják őket.

2013. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A Desire HD 2010 szeptemberi kiadású új ára 80 körül. Az Optimus 2x valahogy 2011 új ár 60 körül. Galaxy S 2010 június új ár 60 körül. Elhiszem, hogy komolyabb a felépítésük mint az xperia j-nek, de mégis csak 2-3 éves kiadású telefonok még ha újonnan is vesszük. Használtan meg lehet, hogy adnak 25-35 között, de én inkább veszek 2012-es telefont ennyiért első tulajként. Mindenki maga dönti el, hogy mire költi el a saját pénzét. Vesz egy használt szutykos két éves telefont ami nagyon tuti belül ami igazából nem is kellene neki, mert úgysem szeretne játszani vele stb. vagy vesz annyi pénzért valamivel gagyibbat, de újat amivel tud telefonálni, böngészni fényképezni egyebek. Persze ez más szakmai szemmel mint egy halandó szemével, aki csak egy telefont szeretne magának venni. Nekem xperia J-m van tényleg nem a leggyorsabb, de pont elég arra amire kell. Megtehettem volna, hogy veszek komolyabbat, de nagy a veszélye, hogy elhagyom és az azért nem mindegy, hogy 100 ezret bukok el vagy 40-et.
2013. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha komolyabb telefont veszel, az is 40k-ba kerül, csak mondom. Lásd.: Xperia U pl.


Mindig a százezres telefonokkal jöttök, pedig pont ezek vannak túlárazva...

2013. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!