Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos Játék készítés?

Androidos Játék készítés?

Figyelt kérdés

Androidra szeretnék, egy teljesen snassz 2D-s játékot készíteni, és az lenne a kérdésem, hogy milyen programmal csinálhatnám meg..


Programozói tudásom nincs, tehát olyan program kellene, amihez ez nem feltétel..


Olyasmi játékot szeretnék létrehozni, ami a Line Runner játékhoz hasonlít..


A telefonom Samsung s5570 (Galaxy mini) elég ha ezen elfut, a 600 mh-es procijával.. (ARMv6-os QVGA )


2013. márc. 8. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Programozási nyelv nélküli ismeret nélkül akarsz programot írni? Felejtsd el...
2013. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó vicc.
2013. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor mely programozási nyelven a legegyszerűbb?

(Mert akkor utána olvasok, az ilyenek hamar megmaradnak bennem..)

2013. márc. 8. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Sok sikert...

2013. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Programozási nyelv ismerete nélkül nem fog menni a dolog.


Rengeteg oldal foglalkozik Android fejlesztéssel, de szinte mindegyiknek közös jellemzője, hogy feltételez egy alap, vagy inkább erősebb programozói tudást.


Amennyiben így is érdekel a dolog, javasolom vesd bele magad a JAVA-ba, és ha már van kellő rutinod, lépj tovább.


Nem akarom előre elvenni a kedved (sőt), de némi tapasztalattal a hátam mögött azt kell hogy mondjam, nehezebb lesz, mint gondolnád. :)

2013. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod..


Ez még nem vette el a kedvem.. amint lehetőségem nyílik rá, elkezdem tanulni, a Java-t...

2013. márc. 10. 13:45
 7/7 zseZsomi válasza:

Találtam egy programot erre a problémára.Szerintem kezdetnek megteszi.

Androidra:Make My Dodge

( [link]

Nagyon szuper alkalmazás még akkor is ha alap játékot lehet vele csinálni.Remélem tudtam segíteni

2014. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!