Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok letölteni játékott...

Hogy tudok letölteni játékott telefonra?

Figyelt kérdés
letöltöttem 4shared-on a nfs shift-ett és mikor rátettem a telefonomra nem jelzett ki hogy rajta van ,hol tudok rendesseb letölteni játékott a telefonomra (sonny ericsson xperia arc s)

2013. márc. 8. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk a telódon ott van a Google Play, amit erre találtak ki...

Egyébként meg tölts le a playről egy fájlkezelőt, és onnan fogod tudni telepíteni az sd-re pakolt (netről összeszedegetett) appjaidat...

2013. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azis jó lenne nemtudod a nevitt...tudom hogy lehett play aruhazrol letölteni csak penzert nemtudom (mert nincs :D)és olyat tszeretnék ráteni a playrol penzert tudok pl:asphalt7,gta stb
2013. márc. 8. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Először tölts le egy ingyenes fájlkezelőt a play áruházból."File manager" néven keress rá, van egy tucat legalább.(ES File explorer, Astro File Manager, Total Commander, Ghost File Explorer, stb)

Ha meg fizetős játékokat akarsz letölteni, akkor azt csinálod, mint mindenki más.Google, rákeresel és letöltöd, ha megtaláltad.Felpakolod a játékot az sd kártyára, majd a letöltött fájlkezelőből tudod telepíteni.Ennyi.

2013. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a rayman 90mb-os volt és nemindult ezen kivul sok játék pl :nova 2.amazin spiderman.nfs most wanted,aphalt7
2013. márc. 9. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezeknek komolyabb teló kell, de lehetőleg ne a HD változatot szedd le belőlük, mert az a büdös életben nem fog elindulni.
2013. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ÉN ÚGYTUDOM h a a telefonom elviszi ezekett a játékokatt aszt irja ki csomagfájl értéktelen
2013. márc. 10. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye ".apk" kiterjesztésű fájlokat töltöttél le és nem .exével akarsz kókányolni?
2013. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!