Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalt más is ilyet?

Tapasztalt más is ilyet?

Figyelt kérdés
Sony Xperia U telefonom van. Ma feltelépitetem rá az Android 4.0.4-et. Nagyon lelassitotta a telfefont.

2013. márc. 8. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen az ICS szinte minden telefonon lassabb mint a GB volt
2013. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És az is marad ? Vagy lesz valami frissités rá? És még egy kérdés, mikorra várható az új android ?
2013. márc. 8. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha töröltél előtte mindent akkor nem lassul be.
2013. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem töröltem.
2013. márc. 8. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem töröltem semmit, frissítettem ICSre, lelassította, kb 2 nap elteltével felgyorsult a korábbi sebességére. Kapcsold ki és vissza, használj aCCleaner pro és advanced task killer, vagy hasonló prg-okát, hátha segít.
2013. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csinálj gyári beállítások visszaállítását, és jó lesz, nekem is úgy lett kb ugyanolyan gyors..nem 100% hogy ugyanolyan gyors lesz mert az ICS több ramot eszik
2013. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kOvesi89 válasza:
Nekem is Xperia U-m van. Nekem nem lassúlt le. Csak miután frissítettem 2x csinálta azt hogy ha hívtak, felvettem és még 3 másodpercig szólt a csengőhang, de azóta sem. Viszont Ti tapasztaltatok olyat hogy p.l.: 60% az akku töltöttség, és ha nincs úgy használatban a készülék visszamászik a töltöttség. Nekem 2-3 óra alatt akár 5-7%-ot is képes visszaszedni az akksi. Ez jó vagy rossz? Én örülök neki, mert nem merül le olyan gyorsan, de szerintem nem egy jó dolog. Talán az akksi szar? Minden választ megköszönnék.
2013. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is észrevettem hogy 1-2 %-ok visszamegy..nem tudom miért lehet,az akksim nem rossz!
2013. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kOvesi89 válasza:
Akkor jó. :) Már csak annyi a problémám, hogy nekem kínai szoftver van a telefonomon, külföldről hozták. Tudja a magyart, de vajon megéri-e a magyar szoftvert rátenni? Van külömbség vajon? És hogy lehetne rátenni?
2013. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!