Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia T vagy Samsung S3?

Sony xperia T vagy Samsung S3?

Figyelt kérdés
a jövő hónapban szeretnék telefont cserélni, jelenleg a t-mobilnál az xperia 10ezer ft-al drágább, szeretném azok véleményét kérdeznni akik használták valamelyik telefont. Nomrális válaszokat kérnék, pro és kontra :)

2013. márc. 8. 17:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az elírásért bocs :D
2013. márc. 8. 17:11
 2/18 anonim ***** válasza:
A T "csak" 2 magos.
2013. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Balázs88 ***** válasza:
Előző, az lehet hogy csak kettő, de odavereget az S3 nak nem is kicsit.
2013. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen SIII.Vagy ha Sony kell akkor Xperia Z.De semmi esetre se T.
2013. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#3


Odaver túlzás, a 2 magos Snapdragon S4 procik kb a 4 magos Cortex A9-esek szintjén vannak, valamiben kicsivel az egyik jobb, valamiben kicsivel meg a másik.

Szóval hardveresen nagyjából ugyanaz, döntsön a szoftver/ár/kinézet vagy ami eszedbe jut.

Szoftveresen mindkettő megkapja a Jelly Bean-t meg 1-2 évig biztos támogatott lesz, szóval azt döntsd el a Samsung MotionWiz-e vagy a Sony Timescape UI-ja jön be jobban, szerintem egyik sem a legjobb, de ha választanom kéne nekem a Sony-s jobban bejön.

Árban +10k-t nem biztos, hogy megéri a Sony (én nem szeretem a Samsungot, szóval ez miatt nekem megérne +20-at is, de ha te nem hajlasz egyik irány felé sem akkor ez mindegy).

2013. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a Z már 180 ezer annyiért nem kell, ez a kettő közül kellene választanom, ja lány vagyok :D
2013. márc. 8. 18:26
 7/18 A kérdező kommentje:
igazából egy megbízható jó telefont szeretnék ami szép képeket csinál, gyors és 2 évig lehessen használni. a játék nem érdekel.
2013. márc. 8. 18:29
 8/18 anonim ***** válasza:
Engem valahogy nem nyűgözött le az S3. Első pillantásra hú de jó, mert milyen nagy meg ilyenek, de nem kéne már. Szerintem ha lány vagy, akkor inkább a T, mert valamivel kisebb én fiúként is nagynak tartom kézbevételkor az S3-at. Szerintem egy sonyban nem lehet csalódni(én még nem csalódtam) samsungban annál inkább. (bár a garancia megoldotta, de akkor se jó 2-3 havonta 2 hétig téglafonnal létezni)
2013. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
és megér az xperia T 150 ezret? :) Bocsi a sok kérdésért de most valahogy annyi jó okos telefon jött a piacra hogy nem tudok választani! :)
2013. márc. 8. 18:42
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy xperia p-t azzal is simán tudsz játszani mindennel,szép képeket csinál,nem túl nagy és csak 63ezer!
2013. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!