Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone 3G letudja játszani...

Az Iphone 3G letudja játszani az mkv fájlokat?

Figyelt kérdés
Az Iphone 3G letudja játszani az mkv fájlokat és ha igen akkor milyen felbontásba érdemes ráraknom.

2013. márc. 8. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudja lejátszani natívan. Gondolom JB-vel van rá lehetőség, nem próbáltam.
2013. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:

App store-ban próbálj keresni videólejátszókat, de egyrészt a hardver elég régi egy jó minőségű mkv-hoz, másrészt a régi ios-t az új lejátszók sem támogatják már.


De ha már eleve kérdezed a felbontást, akkor úgyis konvertálod. Miért nem rakod egyúttal másik formátumba? Egyébként a kódolásra is figyelj.


Ha jailbreakes vagy, akkor tudom ajánlani az xbmc lejátszó ios-re portolt változatát. 4S-en gond nélkül viszi a full hd filmeket is, míg az app store-ban egy programot sem leltem, ami ne szaggatott volna ilyen felbontásnál.

2013. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és ha nincs jail brakelve akkor az mit jelent bocsi nem igazán értek hozzá . Másrészt én nem tudom megcsinálni?
2013. márc. 9. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!