Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobile átver minket?

A T-mobile átver minket?

Figyelt kérdés

Vettünk egy telefont náluk (Samsung galaxy mini2) se egy microSD,se egy fülhallgató nem volt hozzá. Elvileg 3 színű hátlap helyett 2 volt hozzá,ráadásul jövő héten elhozunk még egy ilyent (egymás közti ingyen telefonálás céljából) fehérben,ahhoz meg közölte a csaj h nem lesz cserélhető hátlap,csak az eredeti. Ez mi?!

Szerintem járna hozzá,csak adják oda?! Tudom,ez nem olyan nagy dolog,de mintha sántítana benne valami,nem?



2013. márc. 9. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A memória kártya nincs benne a telefonban? a t oldalán nézzetek meg mi jár a telefonhoz s ha ott is írják hogy jár reklamáljatok. van olyan samsung amihez alapból nem jár fülhallgató. nem tudom megnézni mert telefonról vagyok.
2013. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Mi van a dobozban?

Akkumulátor

Hálózati töltő

Adatkábel


Szóval nyugi, nem vertek át.

2013. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 berni5 válasza:
am bocsi tom h itt nem szabad kérdezni de myibe került a telefon és is ijet szeretnék és ha nem baj mondanál róla vélemény????
2013. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Eredetileg nem jár hozzá fülhallgató, sem micro SD és másik hátlap sem, én is T-mobile-nál vettem ilyen telefont.
2013. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A telefon felszereltségét nem a szolgáltató, hanem a gyártó határozza meg.

Ha kétségeid vannak azzal kapcsolatban, hogy kiveszik-e a tartozékokat a dobozból, akkor kérd, hogy bontatlan dobozt hozzanak neked és előtted bontsák fel! Ennyi..

2013. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

20 fölötti volt,30 alatti.

Szép,nem túl kicsi,nem túl nagy a mérete,viszont sztem kényes a képernyője -még rajta van a fólia,de így is- nincs rajta sok felesleges vacak program,viszont nincs hozzá SD,így az plussz,ha többet akarsz tenni rá. Ennyi ugrott be :)

2013. márc. 18. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!