Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilosok tudnátok segíteni?

T-mobilosok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy kis gondom kinéztem, hogy milyen telót szeretnék, meg minden(Samsung Galaxy S Advance), csak azt szeretném megkérdezni, hogy a t.mobile nál mennyibe kerül 1 percnyi netezés? Meg azt, hogy mit jelent, hogy pl.: 20 MB adatforgalom ???

Nagyon sürgős lenne!!! Előre köszi a válaszokat!



2013. márc. 9. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:

előfizetés függő a percdíj

a netezés meg nem percalapú, hanem h mennyi az adatforgalmad

a 20 MB meg pont az

gondolom akk 20 mega ingyen (ami elég kevés), utána meg vagy fizetni kell, vagy lekorlátoznak...

2013. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mit jelent az, hogy 20MB ??
2013. márc. 9. 18:19
 3/10 anonim ***** válasza:
A tarifacsomagok leírásában minden szerepel, ezt még akár sürgősen is meg lehet tekinteni :)
2013. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem értem ezért kértem a segítségeteket!
2013. márc. 9. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Senki sem gondolatolvasó, így akár be is linkelheted a csomagot.
2013. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Az ajándék 100 MB a megrendeléstől számított 30 napig érvényes. Igénybevételéhez az előfizetéshez kapcsolódnia kell valamilyen adathozzáférést biztosító díjcsomagnak (Mozaik, MédiaMánia, Ikon, Fun, Like, díjcsomagok vagy egyéb díjcsomagok melyekhez Go!Net vagy Go!Napinet adatdíjcsomag kapcsolódik). Ellenkező esetben a kedvezmény nem használható fel!

Amennyiben az ügyfél túlforgalmazásból adódóban csökkentett sávszélességen veszi igénybe a díjmentes 100 MB-ot úgy az nem érvényesül. A díjmentes 100 MB és a csomagba foglalt adatmennyiségek közül először a díjmentes 100 MB-ot kerül felhasználásra.


És hogyha a 100 MB díjmentes adatforgalmat választom, akkor mi lesz vagy segítsetek, mert nem értem.Meg az, hogy mi az a 100 MB??

2013. márc. 9. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:

mi az, h 100MB?????

az, h 100 MegaBájtot netezhetsz, ez van benne az előfizetésben

2013. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem nyílik a link.


"Az ajándék 100 MB a megrendeléstől számított 30 napig érvényes."

A megrendelésnél 1x kapsz 100 megát? Hát én erre nem alapoznék luxusfürdőhelyet :)


100 MB = ennyi adatforgalom. Ebben benne értendő a le és feltöltés egyaránt. De ez a böngésző által keltett le és fel forgalmazás összességét jelenti, az adatcsomag ellenőrzések miatt mindig egy kicsit nagyobb a teljes adatforgalom, mint a tisztán letöltött cucc mérete (sima netezés 5-10 %-a lehet a feltöltés)

2013. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vedd meg mozaik xs díjcsomagban: 3200 ft havonta, ami teljesen lebeszélhető, kapsz havi 30 ingyen sms-t, vagy amilyen extrát választasz, plusz havonta 200 megabyte net ingyen, nem egyszer 100.. és ha elfogy a 200 mb, nem kell fizetni, csak lelassul kicsit, de tudsz olyat hogy párszáz forintért kibővíted a 200 mb-t (Net&Roll, van 1 GB és 200 MB-s bővítés, ezer ill. 690 ft-ért)
2013. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Az elöttem lévő jot irt, nem is füznék hozzá mást csak annyit, hogy maga a teló jó(anyaghasználat,minőségi cucc) de a januárra igért Jelly Bean még sehol nincs, 2.3.6-al pedig(gyári) elég vicc. Egy 2 magos telónak nem igy kell pörögnie és ezalatt nem csak a programok futtatását értem hanem magát a menürendszert is. Lassu, akad néha. A tmobile ugy látszik leszarja a frissitést, és végül nekünk kell hozuányulni (orosz JB) de ehhez már nem értek, csak a Kies-hez.. Ja és olyan már nincs shol, hogy a net az adott mb után leveszi az egyenleged, hanem csak belassul.
2013. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!