Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber-gondom van. Letöltöttem,...

Viber-gondom van. Letöltöttem, működött, aztán le kellett törölnöm, gondoltam újra letöltöm, de nem megy, miért?

Figyelt kérdés
az a gondom,hogy amit küldtek első kódot,azt kitöröltem,a többi megvan,de azt már nem fogadja el. azt olvastam,a legelső kóddal lehetne újraregizni. azóta próbáltam kétszer is,nem sikerült.akkor mostmár erre a telómra erre a számra soha nem lehet viberem?
2013. márc. 9. 22:35
 1/3 anonim válasza:
En mar sokszor toltottem le es toroltem ki a vibert de midig be kellett irni a telefomszamomat e kaptam uj kodot.Szerintem toltsd le megegyszer es probald meg ujra.
2013. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem ugyanez a bajom. Tegnap letöröltem, mert nem mentek át a fotók és gondoltam újrarakom. Hiába kérek új kódot, nem küldenek.

Nekem sincs már meg az sms, amiben az első kódot küldték.

Ezt írja ki:

"The phone number you entered could not be associated with a Viber account.

Download the latest version of Viber and enter your phone number again. An access code will be sent to you by SMS.

Download Viber

If you have already done this but have not received the SMS, check your number and try again.

To enter a new number click here."


Már egy jónéhány ismerőst körbekérdeztem, senki nem tudott segíteni.

Írtam ide levelet info@viber.com, még nem jött válasz (mondjuk két órája írtam)

A gmail-es fiókom azt mutatja, hogy fent van az alkalmazások között. Egy-két ismerősöm is lát, de ha írnak nekem, nem kapom meg.


Segítsetek kérlek!


Köszönöm.

2013. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jah, és legalább háromszor töröltem le ma és raktam fel újra, hátha az segít, de semmi.

Nem jön a kód...

2013. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!