Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a 3D kamera az xperia U...

Mi az a 3D kamera az xperia U telóban? Mire jó az?

Figyelt kérdés
3D képeket hogy lehet ezzel készíteni, mert amit csinál az nem tudom mi, de nem 3D kép. Azt írja hogy megnézni arra alkalmas készülékkel lehet. De az egy videószerű valami ami 3D kamerával készül rajta.

2013. márc. 10. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem panorámafelvételre gondolsz, nem?
2013. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

az xperia v se a t se a z-ben nincs 3D kamera.

honnét vetted hogy az u ban van?


[link]

2013. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az egy érdekes, 3d -s panoráma készítő app. Én megnéztem a végeredményt 3d s TV -n, de nem nagy cucc, csak érdekesség.
2013. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lőttem vele hármat és akkor én sokat használtam... Már bánom az arra fecsérelt időt. Több képet rögzít miközben mozgatni próbálod egy vonalban a készüléket. Az eredmény magáért beszél...
2013. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#2 Onnan vettem, hogy itt van a kezemben és próbálgattam, hogy mi is ez. Amúgy a mobilarénában is megemlítik, de már meggyőződtem róla hogy ez csak valami marketingfogás és én is úgy gondolom, hogy felejtős lesz ez az app. :-)
2013. márc. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!