Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s 3 mini vs...

Samsung galaxy s 3 mini vs Huawei ascend g300?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri megvenni a samsungot? Mert a Huawei abban az árkategóriában nagyon jó készüléknek hangzik, de a tudása nekem kevés, viszont a samsung meg elég drága, nem tudom, hogy megéri-e az árát... Tapasztalatok? Köszi :)

2013. márc. 10. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
sony Xperia p vagy Xperia s?
2013. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Felmerül bennem a kérdés: szerinted mi köze a két telefonnak egymáshoz. A Huawei egy gyenge középkategória, a Samu egy csúcsmodell. Felsőkategóriában jó a Samsung, az S3 ha nem is a legjobb, de az egyik legjobb okostelefonnak számít az árkategóriájában. A kamerája nem remekel, még mindig műanyag, de jó telefon.
2013. márc. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
S3 minivel az a baj hogy túl van árazva.Az meg már csak mellékes hogy még az S2 is megveri.Huawei meg nem ebbe a kategóriába tartozik.De különben nagyon jó az S3 mini a kettő közül egyértelműen ez.
2013. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második! Nem az s3-ról, hanem az s3 mini-ről van szó.


Kedves kérdező!

Ezt nem tudom, hogy sikerült összehasonlítani, mert az s3 mini 2x drágább, ezért nyilván jobb is.


VISZONT az s3 mini árán fényévekkel jobb az Xperia S, vagy olcsóbban is jobb az Xperia P.

2013. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Jaja, tényleg benéztem. Ettől függetlenül az S3 továbbra is sokkal jobb, de fizetni jelenleg nem fizetnék érte.
2013. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
*S3 Mini továbbra is...
2013. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!