Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia J hogy lehet...

Sony xperia J hogy lehet kikapcsolni a szójavaslatokat pl. sms írás közben?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 23:19
 1/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Gondolom úgy, mint más Sonynál. Bemászol az üzenetekhez, de ne lépj bele egy konkrét beszélgetésbe. Menü gomb, és ott a beállításoknál meg kell találnod.
2013. márc. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,ez az a Sony ahol nincs ott :/
2013. márc. 11. 23:17
 3/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nekem a HTC-mben a beállításokon belül a Language & keyboard => touch input (gondolom nem gond lefordítani) résznél van. Nem Sony, de sose lehet tudni, keresd ott is. Valahol tuti van.
2013. márc. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia! Úgy tudod kikapcsolni ezt a hülyeséget, ha elkezdesz sms-t írni, és ott az xperia billentyűzeten van egy villáskulcs gomb. Arra nyomjál rá, szöveg beviteli beállítások, és állítsd be úgy, hogy ne legyen sehol sem pipa! (nekem az egyik helyen van, de az is halványan látszik, szóval az sem működő beállítás, nem tudtam, hogy kell kikapcsolni) :D

Remélem, hogy így jó lesz!

2013. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valaki tudja, hogy hogy lehet kikapcsolni a szójavaslatokat Huawei Y6 telefonon? Megőrít, hogy nem tudom, pedig eddig a Sony telefonomon ki tudtam. Valaki?
2016. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Berger Gyula válasza:
sony xperia: kezdj el beírni bárhova, ahol megjelenik a billentyűzet. A billentyűn a fogaskerék megnyitásánál: Xperia keyboard / keyboard settings / word suggestions / itt pedig: 'I don't want any help when writing, not even suggestions'-t válaszd
2017. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!