Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber alkalmazás használata...

Viber alkalmazás használata után miért nem kapcsol ki a netem?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy hiába lépek ki az alkalmazásból a telefonomon folyamatosan jelzi a net használatot még akkor is ha KI/Be kapcsolom a készüléket rögtön jelzi újraindítás után. Azt sem értem miért nem tudok wifivel csatlakozni rá, meg sem kérdezi pedig be van állítva. Nokia Asha 302-m van. Lehet tenni valami ez ügyben hogy lecsatlakozzon a netről vagy kikapcsolni akármi? Amúgy ez érvényes a facebook alkalmazásra is hiába vagyok wifire csatlakozva amint elindítom rögtön jelzi a kis G betűt és csatlakozik a netemhez de ez eddig kilépés után a netemről is lecsatlakozott. Valaki segítsen! Mert megőrjít ez a dolog azóta is jelzi a kijelzőmön a kis E vagy G betűt és nem tudok mit csinálni. Mennyire fogy ilyenkor az adatforgalom? Előre is köszönöm a segítséget!

2013. márc. 11. 11:14
 1/3 anonim válasza:
Menj be a beállításokba -> ott hálózati kapcsolatok -> mobile data-> és ott kikapcs. Ha ezt kikapcsolod akkor biztos hogy nem fogja leszívni az adatforgalmadat. Ha meg netezni akarsz akkor csak visszakapcsolod.
2013. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem igazán találtam ilyet a beállításokban, de időközben rájöttem a problémák megoldására és már rendesen működik minden. azért köszönöm a segítséget!
2013. márc. 12. 14:49
 3/3 Viber ***** válasza:

Hi,

This is an official representative of Viber Media.


We're not sure we have fully understood your question.

Viber uses tiny amount of data in idle mode, you can avoid that by closing Viber in the background.

If you're having connection issues with Viber, please check: [link] for possible solutions. :)


For more questions or technical support, please visit our official HelpDesk.

Thanks,

Viber

===========================

Hi,

Ez egy hivatalos képviselője Viber Media.


Nem vagyunk benne, hogy teljes mértékben megértette a kérdést.

Viber használ kis mennyiségű adat készenléti módban van, akkor elkerülhető, hogy zárja be Viber a háttérben.

Ha figyelembe kapcsolatban kérdéseket Viber, kérjük ellenőrizze: [link] a lehetséges megoldásokat. :)


Ha további kérdései vagy műszaki támogatást, kérjük, látogasson el a hivatalos HelpDesk.

Thanks,

Viber

2013. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!