Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj hogyha a...

Mi lehet a baj hogyha a telefonomon a mobilhálózat (internet) csak, és azt is ritkán netezésre lehet használni?

Figyelt kérdés
Különböző alkalmazások facebook, viber, Google play, skype, stb nem tud felcsatlakozni, letölteni sem lehet. (Samsung galaxy sII, 4.0.3 android, telenor a szolgáltato, mobilnet 2GB adatforgalommal van.) Telefon már lett hard resetelve. Nem Rootolt, eredeti. Térerő is jo (Budapest)

2013. márc. 11. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az APNt is beállítottad megfelelően és engedélyezted az adatkapcsolatot?
2013. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
találtam a hivatalos oldalon ilyen Apn beállítást 4.0-ás androidra át állítottam erre de így sem történt semmi változás :/
2013. márc. 12. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Az apn-hez azt írtad, hogy 4.0 android? :)

A megoldás valahol itt lesz:

[link]

2013. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az APN beállítás nem Android függő. Pontosan arra kell beállítani amit az adott szolgáltató megszab az adott adatelőfizetésre.
2013. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem ezzel lesz a gond. Több verzioban is kiprobáltam, max rendszer üzenetet kaptam, h nem megfelelő az apn beállítás és kaptam rá egy sms-t, h vissza állítsa, de úgysem jó.
2013. márc. 13. 04:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!