Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy kapacitású külső akku...

>_< kérdése:

Nagy kapacitású külső akku okostelefonhoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy nagy kapacitású külső akkut (min. 10.000mAh) max. 15.000-et szánnék rá. Tudnátok ilyeneket linkelni ?

Milyen legyen ?

min. 1db USB kimenet

LED-es töltöttség jelző

max. 2KG



2013. márc. 12. 17:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Találtam valamit, szerintetek megéri ?

[link]

2013. márc. 12. 17:35
 2/4 anonim válasza:

Már nem mai a kérdés, de a későbbi érdeklődők kedvéért van PowerBank 15000mAh-s töltő, adnak hozzá egy kábelt, 2.0mini usb (android mobilokhoz is jó a gyengébbek kedvéért), van rajta egy micro usb port és 2 normál usb port, utóbbi kettőn tudsz készüléket tölteni, egyszerre 2-őt. Adapter nincs hozzá, a tartozék kábelt kell beledugni (ha ilyen a Tied) a telefonod adapterébe. (mert nekem usb adapter van a telefonomhoz, ahogy a többi újabb készüléknél így van)

Jöhet a pacsi ;) (zöld kéz)

2014. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ami lemaradt, hogy a NetenPiac nevű webshopban nem egészen 8k-ért a Tied. Szállítás fele annyiba fáj ha előre utalsz.


Még 1 pacsi :P

2014. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végülis egy 9000 mAh-s aksit sikerült beszereznem 8500Ft-ért pár héttel a kérdés kiírása után. Azóta is jó szolgálatot tesz, többször voltunk már együtt világot látni.

Nagyon jól jött például több napos buszozások alatt, mindenképp egy nagyobb szabadságot és biztonság érzetet ad, nem kell állandóan az akku szintet lesnem, és azon gondolkoznom hogy belefér-e egy film vagy inkább nézzek ki az ablakon.


A választ köszönöm, nekem már nincs szükségem több ilyenre, de ha legközelebb valamelyik ismerősöm érdeklődik hogy hol vettem, megmutatom neki ezt a terméket is :)

2014. aug. 28. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!