Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem találja a telefonom...

Miért nem találja a telefonom a bluetooth eszközt?

Figyelt kérdés

A kocsimban van egy Sony (MEX-BT3700U) bluetooth-os audiorendszer, és Sony Ericcson k800i telefonnal szoktam rácsatlakozni bluetooth--tal (BT audio, vagy XPLOD-ra), hogy tudjak zenét hallgatni. Nos, ezt a régi 5 éves telefonomat lecseréltem egy Sony Xperia J-re, és ez a telefon valamiért nem találja az audioeszközt, és nem értem miért. A régi telefonom miért tud rácsatlakozni, és ez az új miért nem? Ugyanúgy Sony termék. Esetleg a kocsiban lévő cucchoz kéne valamilyen szoftverfrissítés?(ha egyáltalán lehetséges) Vagy valami más megoldás? Mindent kipróbáltam, telefonomra töltöttem le különböző bluetooth alkalmazásokat, eredménytelenül...

Nem tudom, hogy oldjam meg, röhejes, hogy nem találja az ezközt, meg nem hiszem, hogy a Sony elkövetne egy ilyen bakit.. a segítséget előre is köszi


2013. márc. 12. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A bluetooth eszközöket első csatlakoztatáskor speciálisan kell bekapcsolni. A füleseknél ez általában abból áll, hogy nem csak bekapcsolásig, hanem az azt követő hangjelzésig kell nyomni a bekapcs gombot, és csak utána lesz kereshető. Ez egy biztonsági funkció, hogy a szomszéd kocsiból ne tudjanak rácsatlakozni. Nem tudom ez nálad hogy érhető el, de tuti ez a baj.
2013. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm szépen. Jövök egy sörrel! :D
2013. márc. 12. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
;)
2013. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Hasonló problémám van.

Vettem egy Quilive 1018 kihangosítót. Van egy Nokia 130 nyomógombos és egy Quilive okos telóm. A kicsi Nokiát szoktam használni a mérete, hordozhatósága miatt, de a kihangosítót( hordozható hangfal vagy mi) nem látja bluetooth-on. Az okos teló érzékeli-használja mindkettőt, a Nokia viszont nem látja a kihangosítót. Lehet tenni valamit ???

2017. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Köszi! 2 hete szorakoztam már vele..
2018. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!