Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet függetleniteni egy...

Hogy lehet függetleniteni egy nokia n8-00át?

Figyelt kérdés
nézegettem a youtubot itt ott e téren,de csak vacak kódokkal lehet, találtam egy advanced turbo flasher-t de az meg nem indul el egy gépemen se.. valami bibi van a progival. a lényeg hogy mivel lehetne függetleniteni az n8 amat?
2013. márc. 12. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ingyen sehogy!!!
2013. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
otthon biztosan nem!kodokkal ne is probálkozz mert elb....d!
2013. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor vigyem el függetleniteni? és akkor kalap?
2013. márc. 12. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:

A programnak semmi baja. Azért nem indul,mert nem találja a hardverkulcsot. Tehát nincs boxod.

Nem fogod tudni megcsinálni,mivel se boxod, se combos géped nincs, ami hamar megcsinálná. (feltételezem nincs 2db pl HD5970 a gépedbe összekötve), igy felejtős.

A kötekedések miatt: igen a videókártya dolgozik, az számol, mert gyorsabban dolgozik egy GPU mint egy CPU. Egyszer már leírtam ide a folyamatot elég részletesen, most nem fogom. Lényeg, gsm boltba kell vinni,és minimum 5000ft-ba fog kerülni. Van akinél 3 nap, van aki másnapra megcsinálja. nekem 24óra határidős a gépem.

2013. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen teljesen igazad van, tegnap jöttem rá.... se box se semmim vga-bol is csak egy hd5770es 1gb os van, igy az is feledésbe merülhet...GMS bolt a közelemben nem nagyon van, mivel angliában vagyok,itt máshogy vannak a dolgok, de ma kérdeztem hogy mennyiért csinálják, és kb 8 e ft lenne :@ igy hát most várok hogy találjak vmi jobb megoldást.. köszönöm a választ.
2013. márc. 13. 19:12
 6/7 A kérdező kommentje:
ez a leirás a gpu ról hol van? elolvasnám! :D üdv.
2013. márc. 13. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Utolsó hozzászólásom.


Megoldható ugy is,hogy angliába vagy, meg sem kell mozdulnod,sőt a teló sem kell hozzá. részleteket privátban.

2013. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!