Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az az androidos...

Mit jelent az az androidos Samsung Galaxy Ace telefonomnál, hogy "a csomagfájl érvénytelen", amikor letöltenék a google playből játékot, vagy akármi mást?

Figyelt kérdés
KÉRLEK SEGÍTSETEK. Ma kaptam a telefont, és szeretnék rá játékot, illetve még pár alkalmazást letölteni, de hülyét kapok, hogy semmit nem tudok letölteni, mert mindenre ezt írja ki.
2013. márc. 12. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a jobb játékok nem fognak rajta futni mivel elavult telefon.


használd a telón lévő marketet vagy play áruházat.

2013. márc. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Minden megy rajta, nem elavult. A probléma az volt, hogy a vodafones nettel próbáltam letölteni, de az túl lassú volt. Rámentem itthon a wifire, és azzal mindent letudtam szedni, amit szerettem volna, de köszönöm a válaszod. :)
2013. márc. 13. 23:20
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

elavult az akkor is...


ma már hasonló áron az armv7 a minimum, de kicsit többért duplamagos telókat kapni.


ez egy 2-3 éves telefon, majd 1-2 hónap után rájössz...

2013. márc. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 hurikan23 ***** válasza:

"Minden megy rajta, nem elavult. "


Galaxy? Az sose avul el...

Mint az opel, ami sose kop el.

2013. márc. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem avult el?


Persze...

2013. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már bocsássatok meg nem tudom mi a *art kell oltani. Van akinek nincsen frissen kiadott telefonra 100-200 ezer ft-je, így is ez 50 ezer volt, bátyámtól kaptam, nem volt olcsó, én pedig iszonyúan örülök neki. Mellesleg meg elfut rajta minden, szimplán a netem fagyott ki a telefonon, ezért nem tudtam letölteni semmit, de wifivel már ment, úgyhogy beleht kussolni, és nem kell oltani a galaxy ace-t, köszönöm. :)
2013. márc. 26. 17:15
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne röhögtess már, 50-ért duplamagos telót kapni ma már, nem egy 2 éve kiadott ócskaságot.


Xperia U, xperia sola.

Ezenkívül az ace-ben lévő armv6 proci helyett olcsóbban adnak armv7-es telókat:Zte blade 3, galaxy mini 2, xperia tipo, xperia mini, mini pro, sony live with walkman...

2013. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem is írok semmit. Örüljetek annak, hogy nektek jó telefonotok van, és hogy mind k*va okosak vagytok. :)
2013. márc. 27. 19:54
 9/14 anonim ***** válasza:
ne higy ezeknek az ace egy nagyon jo telo es nekem ugyanez a problemam volt es csak egy firmwaer frissites kell
2013. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

bocs nem firmweare

hanem firmware masneven software

2013. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!