Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valami hátránya a...

Lehet valami hátránya a használt Iphone 4 vételnek?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek az iphone-hoz. Olvasgattam róla, hogy le is tudja talán tiltani magát, meg hogy kisebb sim kártya kell bele?(olyat is lehet bele venni a használtba). Egy használt telefonos boltból venném, bármi hátránya lehet, járt már valaki pórul vele? Vagy inkább egy új, androidos készülékkel járnék jobban? pl. LG Optimus L9?
2013. márc. 12. 21:06
 1/2 anonim válasza:
1. Szabály, hogy Külföldi telefont ne vegyél! Az iPhone 4 immár 3 éves lesz. Lassúscska már de azért használható. Inkább 4S?
2013. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hálózatfüggő készüléket nem szabad venni, ugyanis a letiltás azt jelenti hogy ha az első tulajdonos akinek a nevén van a telefon, nem fizeti a havidíjat(mert ugye nagyrészt előfizetéssel, hitelre veszik) akkor a szolgáltató letiltja és nem tudsz vele többet telefonálni, csak ha kifizeted a tartozást. A letiltás elleni garancia semmit nem ér.

Csak gyárilag független telefont érdemes használtan venni.


Ebbe nem mini sim hanem micro sim kell. Ezt a szolgáltató adja neked de te is át tudod szabni a kártyádat ha ügyes vagy.


Egy androidos csúcstelefon újonnan kb 130-150.000ft tehát kb annyi mint újonnan egy iphone 4, de szerintem nincs rá akkora kereslet hogy ha megunod és el akarod adni hogy találsz is hamar vevőt mert 1000féle androidos telefon van.


iPhone 4et nem éri meg megvenni mert ugyan a még a3gs-t is támogatja az Apple de ha megszűnik akkor a 4 következik.

4s-ben gondolkozz szerintem.

2013. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!