Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlotok?...

Milyen okostelefont ajánlotok? Zenehallgatásra, fotózásra, (néha) netezésre használnám főleg.

Figyelt kérdés

Vennék egy okostelefont, de nem tudom milyet.. Alcatel Ot-995 pl. milyen? Vagy sony xperia tipo? Megérik az árukat? Maximum 50.000-ért szeretnék venni, olyasmit ami nemrég (1, max. másfél) éve jött ki. Kártyásat szeretnék főleg, mert az előfizetésest nem hiszem hogy megengedik a szüleim (de saját pénzemből veszem majd). Azért majd szeretnék rátenni pár alkalmazást is (pl. Pou, szókereső..), ennyire használnám csak.

Köszönöm előre is!


2013. márc. 12. 23:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy maximum májusig várok, nézegetek, keresgetek, májusban biztos hogy veszek valamilyet.
2013. márc. 12. 23:32
 2/15 A kérdező kommentje:

Látom javasolják itt sokan a Sony Xperia U-t. Megéri?

Amúgy azt kérdezném még, hogy pl. ha tudom fogni a wifit és felmegyek a netre akkor azért fizetnem kell (tehát levonja-e a kártyáról vagy ha előfizetéses akkor pluszba az is hozzámegy), vagy ingyenes? Vagy ez is mindnél más?

Bocsánat de kezdő vagyok még nagyon.. :$

2013. márc. 12. 23:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Sztem elég neked egy tipo is, megéri az árát.
2013. márc. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt néztem ki én is. De ez a netes dolog hogy megy? Írták, hogy "...de a netet tiltsd le rajta mert több ezres számlát csinál az automatikus frissítések miatt, felcsatlakozik..."
2013. márc. 12. 23:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy elôfizetéses és nincs mobilnet csomag rendelve a kártyádra akkor amiatt ogazán nem kell aggódnod.
2013. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De én szeretnék mert írtam, hogy netezni is akarok...
2013. márc. 13. 00:03
 7/15 anonim ***** válasza:

*kártyádHOZ

*Igazán

Elgépeltem, elôzô vok.

2013. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Írj privibe, és ott bôvebben megbeszélhetjük.
2013. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én is kártyás vagyok és androidos telefont használok.

(Sony Live with Walkman)

Én nem is a fent említett kérdésre válaszolnék most, hanem a kommentben leírtra.

Szóval, ha wifit használsz és úgy csatlakozol az internetre, akkor az teljesen ingyenes.


Az kerül pénzbe, ha az Adatforgalmat és az Adatbarangolást bekapcsolod. Akkor az történik, hogy az android és a telefonra telepített programok mind csatlakozni fognak az internetre, mert frissítéseket keresnek stb.

Erre van egy egyszerű megoldás. A Droidwall nevű programmal könnyen letudod tiltani, hogy csatlakozzanak az internetre. Illetve tudsz kivételt is hozzáadni, ha pl: 0.facebookozni szeretnél, akkor a böngészőt kivételek közé teszed.

2013. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bármilyen okostelefont veszel, ez probléma lesz. Mindig frissíteni akarja majd magát, márkától függetlenül. Android esetében (amibe az xperiák is tartoznak) egy gombnyomással meg lehet akadályozni, hogy netezzen; sőt, egy gombnyomással válthatsz wi-fi és mobilnet között.


Xperia Tipo kicsi és néha nem működik az érintőképernyője állítólag (két ismerősömnek van, ők panaszkodtak). Xperia U-ról nem tudok biztosat nyilatkozni, de nagyobbnak tűnik. A főnökömnek volt ilyen és nem panaszkodott.

2013. márc. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!