Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610-em van szeretn...

Aniloc kérdése:

Nokia Lumia 610-em van szeretnék rá skype-ot tölteni. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam hogy lehetséges rátölteni skype-ot és működik de hogy hogy csinálta azt nem írta le senki. Ebben szeretnék segítséget kérni.

2013. márc. 13. 13:20
 1/5 anonim válasza:

1. Netről leszeded a skypot (apk-ban ) [link]



Telót rácsatlakoztatod gépre .És áthúzod bele a skype.apk-t .Ezután telefon fájlkezelőjében kikeresed a fájlt és telepíted

2.Windows phone Store-ról leszeded (szerintem ingyenes)

2013. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 1-es opció nem fog menni, lévén, hogy az apk az Androidon futtatható állomány, a lumia 610 meg windows phone rendszerű.
2013. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A piactérről sem engedi letölteni. Kérem valaki olyan írjon akinek 610-es van és működik rajta a skype. Köszönöm
2013. márc. 13. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék hülyeséget mondani de úgy tudom hogy túl kevés a ram ahoz hogy tudjad használni a skypeot (nem biztos hogy a ram a kicsi) a lényeg a lényeg 610en nem megy el a skype. Ezt megtudod nézni a mobilaréna videójában is. Remélem tudtam segíteni. További szép napot
2013. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2013. márc. 14. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!