Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s-emet jalibrekeltem...

Iphone 4s-emet jalibrekeltem és megjelent rajta egy cydia nevű ikon. Ezt mire lehet használni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 15:04
 1/1 reptoid ***** válasza:

Tényleg nem bántásként, de minek jailbreakelsz, ha nem is tudod, mi az a cydia?


A cydia egy másik appstore, olyan alkalmazások, beépülők vannak itt, amiket az apple ne engedett be a saját szoftverboltjába. Az én kedvencem az xbmc média lejátszó. 4s-re még nem leltem olyan lejátszót az appstoreban, ami simán vinne fullhd filmet felirattal, külön hangsávokkal reccenés nélkül. Régi szgépem van, kb napokig tartana kicsire konvertálni, így pedig pikkpakk rárakom a telefonra, ha kell. De vannak olyan dolgok is, amivel jobban ki lehet használni a telefont, új funkciókat, extrákat tudsz rárakni. Tényleg annyi minden van, hogy leírni is képtelenség, a cydia ezeknek a gyűjteménye. Vannak ún. repok, ezeket kell hozzáadnod a cydiahoz, és akkor leled meg ezeket, de gyárilag ia van pár előre beállítva.

2013. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!