Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonodhoz milyen...

Okostelefonodhoz milyen díjcsomagot választottál és miért?

Figyelt kérdés

Iphone 4-em van, már 2 éve. ez az első.

Most ikon 200-as csomagom van. Nagyon szeretem, tényleg szuper, hogy 1 gb-ig terhelhető az adatforgalom(valljuk be, aki nem dísznek és nem CSAK telefonáláshoz vette, az elhasznál legalább 500-600mb-ot). Sokat levelezek, sokat használom a GPS-t.

Ellenben nekem a havi 6.000 ft nagyon sok... t-mobilnál néztem eddig a lehetőségeket (elsősorban előfizetéses érdekel, mert telefonálni biztosan fogok havi 2000ft-ot).

Esetleg valami hasonlóan jó, kihasználható díjcsomagot tudtok ajánlani?

hogyha nincs értelme váltani, nem váltok, de nekem tényleg sok ez a havi 6.000 ft...

egyrészt akiket hívok(20-as, 70-es számok), külön felszámolja(mert a 6.000 ft csakis 30-as számok hívására vonatkozik, más szolgáltatók hívásdíját szépen hozzászámolja a 6.000ft-hoz)...

500 MB adatforgalom viszont 100%, hogy kell. Budapesten lakom, de a városban eddig 2(igen csak kettő) helyen tudtam wifit fogni... pedig sokat utazom.


2013. márc. 13. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Mozaik XS díjcsomag. Abban van 200 MB internet.

Ha nem elég akkor kérsz hozzá Go!Net L-t. Az plusz 500 MB. Így kijön 5200 Ft-ból. És a mozaik XS minden irányba lebeszélhető.

2013. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.

4000 ft a max amennyit szeretnék költeni telefonálásra+netre.

hogyha nem megoldható, akkor tényleg kinyögöm ezt a 6.000ft-ot.

2013. márc. 13. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Mozaik xs van, 3200 ft havonta és 200 mb netet ad, viszont lehet aktiválni hozzá Net&Roll 1GB opciót 1000 ft-ért, ami hozzáad +1 gigát. Szóval 4200 huf lenne, 3200 ft lebeszélhető (elvileg nem csak 30-as számokra, csak az a lényeg, hogy belföldi legyen) és 1.2 GB adatforgalom.
2013. márc. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem az ikon200-nál 4g a sebesség, nem tudom mennyire befolyásolja a döntésed, hogy mozaiknál csak 3g van.
2013. márc. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!