Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung oldalról letöltöttem...

Samsung oldalról letöltöttem eredeti firmwaret, de csak egy fájl van a zip. Ben. Hogy tudom így telepíteni? Odinba többet kell berakni.

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen telóhoz?
2013. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vortrex ***** válasza:
A .zip az egy tömörített fájl. Bontsd ki...
2013. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ace 2.. kibontottam,de csak egy fájl van benne :D ennyit még én is tudok..
2013. márc. 14. 13:34
 4/8 Vortrex ***** válasza:
Akkor viszont azt az egy fájlt kell a PDA ponthoz berakni
2013. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megpróbáltam, de start után azt írja h nem tudja megnyitni a fájlt és fail-el le is zárul a művelet.
2013. márc. 14. 13:51
 6/8 Vortrex ***** válasza:
(bocs, valamiért úgy értettem, hogy csak ,,egy .zip fájl van")
2013. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vortrex ***** válasza:
Valami linket adjál már róla, mert eddig semmit nem árultál el a szándékaidról. Gondolom a kernel nem engedi felrakni rá
2013. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudom mi nem volt jó, letöltöttem a legújjabb firmwaret, azzal nem sikerült és most egy 2012es frissítéssel megy.. gondolom a teló úgyis frissíti utána. köszi azért!
2013. márc. 14. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!