Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretsz a Pou nevű játékkal...

Szeretsz a Pou nevű játékkal játszani?

Figyelt kérdés
Ha igen, hány éves vagy?

2013. márc. 14. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hülyeségnek tartom, egyszer letöltöttem, 2 napig jó volt, de hosszabb távon nem bírnám ki.

Még ha valami normálisabb nevelde lenne akkor sem érdekelne, de neveldének elég gyenge.

2013. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

igen :D

19 vagyok

2013. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen, 21 vagyok. jó sokáig eljutottam vele. rengeteg ruhája, pénze, tapétája volt, aztán véletlenül kitöröltem, pedig frissíteni akartam. (lefagyott a teló, én meg türelmetlen voltam, ezért olvasás nélkül igen-t nyomtam egy kérdésre...) azóta valahogy elment tőle a kedvem. újratettem, igaz, de most megint kezdjem elölről? olyan kis taknyosnak néz ki, nincs semmije :(
2013. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mentek a ZÖLD kezek!
2013. márc. 14. 17:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyszerűen szerintem óvodás szintű játék.

Az óvodában szoktak a gyerekek jevelni játék babákat stb.

És ezt a korszakot finoman szólva is kinőttem, főleg úgy, hogy óvodában én egyáltalán nem babáztam.

-Grafikailag szörnyű

-Játékélményben is, nem tudom mi a jó abban, hogy látod, ahogy a kis nem is tudom talán sz@rdarabod nő, és állandóan kaját kér


Szóval én féo nap alatt megutáltam és letöröltem.

2013. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
én ha haverom telóján látom már akkor idegesít az a kis sz*r... nemértem mi értelme van...14
2013. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jah, úgy 2 percig. Becsaltam g eci sok pénzt, megvettem mindent, és töröltem
2013. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
En szeretek jatszani ,nem erdekel ,ha cikiznek az osztalyomban minden lany szereti es legalabb 10 bol 7 fiu nagyon kell birjam ,3 napja kezdtem es 39-es vok am 13 l
2013. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Először a barátomnak volt.Na Ő éjjel-nappal ezzel játszott.Már nagyon untam.Ezért csináltam én is.Nem nagyon érdekelt,csak végre tudtam erről is beszélgetni a barátommal.Nem igazán játszok vele sokat max.hétköznap addig amig várakozom valahol vagy unatkozom.Hétvégente nem játszom vele.A barátom játszik az enyémmel is sokszor.Mert én nem érek rá vagy nincs kedvem hozzá.Bár aranyos,kedves játék...Olyan mintha lenne még egy kisállatom. :P 18L
2013. márc. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ddvuixsfgvvkjgc válasza:
én nem tudok rajta játszani mert ha felteszem a androidos telómra akkor valamikor elmegy a hang a telón segitséget kérnék
2013. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!