Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismer valaki hungry shark...

Ismer valaki hungry shark evolution hacket?

Figyelt kérdés
a telóm rootolt de se gamecih-vel se game killerrel nem megy

2013. márc. 14. 17:02
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Gamecih megy:

[link]


Leszeded a 3.0.0 - át, telepíted. Előbb azt nyitott meg majd a játékot. Ha fut a játék és megvan a módosítandó szám, akkor a hackban rákeresel a számra. "Input number" és még van, hogy hány fájlban találta meg azt a számot. Kiadja a találatokat. Nekem elsőre sok jött le. Ezek után (Pl. a kristály) elhasználsz egy kristályt, miután kímúlt a cápád. Értelemszerűen, ugye eggyel kevesebb a kristály. A háttérben futó hack megnyitása. Input number megint. Beírod ezt az új a számot. Ezek után nekem még mindig sok lehetőséget dobott ki, amit át lehet írni. Még egy halál, még egy input number az új kristály számmal. Nekem itt már csak 3 lehetőséget dobott ki átírásra. (3 nyitott lakat) Mind a hármat átírtam (modify) egy nagyobb számra. Lásd a képen.

Ezek után kiléptem a fő menübe, majd vissza és akkor jelent meg az eredmény.

2013. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igy csinálom de amikor beütöm a számot és kiad vmit utána ugye megváltoztatom mégegyszer beütöm és nincs taálat
2013. márc. 16. 11:26
 3/3 anonim válasza:
egy pontos számot kell beütni amit én nem tudok. nem lehet tetszőleges a szám
2015. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!