Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szarozzátok az iphone-ok...

Miért szarozzátok az iphone-okat az s3, note2vel szemben?

Figyelt kérdés
Aki a samsungokat "szereti" jobban az kérlek írja le hogy szerintük miért jobbak mint egy iphone...?
2013. márc. 14. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A többség szerintem azért, mert iphone -ra csak nehezen lehet a fizetős app -okat ingyé megszerezni. Legalábbis ismeretségi körömben. A másik hogy az iOS zárt. Nem nagyon értem, hogy ez miért is indok, mert fingjuk sincs a programozásról.

Szerintem az iOS jó. Sokkal gördülékenyebb, gyorsabb mint a droid. Egyszerűen kellemes érzés ott nézni az animációkat, mert "lágyak". Emlékszem, mikor először volt a kezembe egy 4s, órákig csak a képernyőzár csúszkáját néztem, hogy hogy lehet egy mozgás ilyen. Persze annak hiányosságai, mint. pl nem cserélhető a billentyűzet, a csengőhangos megkötés, és az iTunes. Meg a sok 20 centis ujjú emberkének kicsi a 4 colos kijelző, sokkal jobb egy TV vel a zsebében mászkálni.

Próbáld ki mind2 rendszert, persze ne egy 3gs -en és egy galaxy minin. Engem nem vonz a romcserélés, és egyéb baromságok.

2013. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jobbak, de sokkal nagyobb szabadságot adnak az androidos telefonok. Rengetek ingyenes applikációt tölthetsz le a Samsung-okra. Az ipone-ra fizetni kell.
2013. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondtam,hogy az iphone egy túlárazott készülék. fele annyi pénzért dupla tudású telefont lehet kapni. Valamint rohadt nehéz az iphone-val akármit is csinálni. pl itunes... kissé meg van bonyolítva szerintem. telefonszámok átvitele, bluetooth használata.

Amugy az iphone 4-ben LG kijelző van és Samsung kamera, szoval nem értem miért jo ez az amerika majmolás. 3 napja hivott fel ismerősöm ausztriából, ő istenitette mindig az iphone-t és köpködte az androidot. most azt mondta elég volt. van 2db iphone 4-ese, elcseréli a kettőt egy S3-ra. ennyi.

Akik iphone fanok, azoknak szoktam mondani,hogy mondjanak 5 olyan dolgot, amiért érdemes iphone-t venni, amit a másik készülék nem tud. miért is érdemes 2-3x annyival többet kiadni telóért? ne ilyen kamut,hogy pl "megbizható" mert ez hülyeség, az android is megbizható. 5 komoly érvet mondjon akárki, amit pl egy android nem tud.

2013. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!