Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone mért drágább irreáli...

Az iPhone mért drágább irreálisan az iPod Touchnál?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 21:19
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én nem drágán vettem az iPhoneomat, nem nagyzolásból írom, hogy nekem is ez van. A kérdésre nem az alma és nem az adó a válasz, mert az ugyan úgy ott van az iPodon is. Az igazság az hogy az ember sokkal szívesebben visz magával egy készüléke, mint kettöt.

2-t könnyebb elveszteni, folyamatosan lekötik a figyelmedet, nagyobb az esély arra hogy elromlik és minden idióta rizikófaktor érezhetöen megnö.

Elég nehezen tudna nekem akárki akármit ajánlani, amiért egy okostelefont egy "butára" és egy iPodra cserélnék.

Inkább veszek Windows Phonet, esetleg egy régebbi iPhone-t mint 2 készüléket, amik tökéletesen kiegészitik egymást.

2013. márc. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hgy tudtál olcsón iphonet venni?
2013. márc. 16. 19:22
 13/14 anonim ***** válasza:
mert túlnőtték egymást. az iPhone az mindigis ebben az árkategóriában volt, akármelyik megjelent. és az iPod is, csak amikor még a régi iPod-ok voltak, azok manapság már jóval elavultabbak, amik tényleg csak médialejátszó volt. Manapság meg már egy médialejátszó ezt tudja, kb a telefonáláson kívül mindent. de akkor is csak egy médialejátszó, és igazából még az iPod az olcsó az apple árképzéséhez képest.
2013. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igen szerintem is, annyiért ajándék, csak én most mégiscsak azt szeretném hogy 1 klszülék tudjon mindent
2013. márc. 20. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!