Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonnak?

Klayura kérdése:

Mi a baja a telefonnak?

Figyelt kérdés

Párom nemrég vett egy Nokia Lumia 920-as telefont.

A gond az vele hogy hang van de kép nincs, ki és bekapcsolásra, töltöre sem reagál.

Csak hang.

Mi lehet a baja? Illetve hogyan lehetne megoldani?



2013. márc. 15. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát......nyilván garanciás,vigye be a szervizbe.Bocs,de nem értem ezeket akik ilyeneket dobnak fel GyK-ra.Ha van egy garanciás telefonom ami hibásan,vagy nem működik,és nem én ejtettem le,vagy fürdettem meg,akkor viszem a szervizbe,és élek a garanciális jogaimmal.Nem?Szerintem mindenki ezt fogja írni.
2013. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Én is ezt írtam volna. Amúgy a 920-asokkal gond lesz egy darabig. Mert a nokia kilépett a magyarországi gyárakból. A 1 kínai gyár pedig nem tudja tejesíteni a szükséges mennyiséget. Ezért a lumia 920 a mai napig hiánycikk sok helyen. A gyártással pedig sietnek, így hibás készülék kerül piacra. Én is készülök venni 920-ast. Majd egy év múlva, amikor már biztosan lefedik a területeiket, és akkorra már kisebb az esély hibás telefonra. A 900-asomat is egy év után vettem meg. :)
2013. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!