Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Klayura kérdése:

Szerintetek melyik a jobb telefon, a Sony Ericcson Xperia X10 vagy a Sony Xperia U?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A Sony ericsson X10 az mikor is jött ki? ja kb több mint 2éve. Szóval hardverileg a mai korhoz képest nagyon elmaradott,max 2.3 android van rá. Ez egyáltalán nem kérdéses, hogy az U sokkal jobb és gyorsabb. Az Xperia x10 régi és elavult, szerintem az én Tipo-m is simán versenybe szállna vele.
2013. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem "szerintetek" kérdés, ez egyértelműen Xperia U.

De előzővel amúgy egyetértek, mégis miért hasonlítasz egy viszonylag új telefont egy 2 éves X10-hez? Árban is elég nagy a különbség.

2013. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Xperia U. Ez nem kérdés..:-)
2013. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Xperia Tipo-d fényévekkel jobb nála.

Az x10-ben armv6-os proci van, a tipo-ban meg armv7-es, és ezzel el is dőlt, hogy a Tipo sz@rrá veri, és a tipo-ban még 512 mb RAM is van...:)


És szerintem is egyértelmű: Xperia U egyszerűen fényévekkel jobb minden téren. Az x10 már lassan 3 éves, az U meg csak 1 éves lesz.

2013. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!