Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok android rendszere...

Hogyan tudok android rendszeren letoltott hangot beallitani sms ertesitesi hangkent?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 17:18
 1/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Milyen telefon? Ha a zenelejátszón keresztül nem lehet csak csengőhangként, akkor a beállításokon keresztül, ahol a hangerőt meg mindent. Ott lesz az üzenet, vagy értesítési hang is.
2013. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy S2 es android 4.1.2 rendszer van rajta..
2013. márc. 15. 17:40
 3/10 A kérdező kommentje:
amugy igen megvan,azt amit te mondol megcsinaltam.be is talloztam a hangot de amikor ramegyek az ,,ok'' gombra akkor ujra visszaallitsa a regit..
2013. márc. 15. 17:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem Tipo-m van, robotos vagyok én is.


Nálam felkínálja választás előtt az Android rendszert, a Hangválasztót, és Total Commander-t.

Az üzeneteknél külön meg kell keresnem a beállításokat, és ott kiválasztani (mert nálam nem elég, ha csak a Hang menüben átállítom az értesítési jelzést.

2013. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszodat..nekem is az oldotta meg a problemamat..
2013. márc. 16. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor úgy néz ki, h független a telefon típusától egynémely beállítás.


Nem vagyok nagy műszaki guru, csak gondoltam, hogy tudok segíteni; és így is lett.

Örülök neki :)

2013. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden szempontból korrekt eljárás a következő:

1, létrehozol az SD kártyán egy "Notifications" nevű mappát

2, bemásolod a csengőhangot

3, újraindítod a telefonod

4, Beállítások/Hang/Értesítőhang menüpontokon belül megfogod találni a gyári csengőhangok között, kiválasztod és jóváhagyod


Előnye, hogy a Notifications mappa tartalma, nem fog megjelenni a zenelejátszó alkalmazások listáiban és hogy nem szükséges fájlkezelőt beszerezni és használni. Alkalmazható a módszer a hívásjelző- (Ringtones) és az ébresztőhangokhoz (Alarms) is megfelelő mappanévvel.



Persze a már leírt módszerek sem hibásak, de ahhoz, hogy a csengőhangok ne jelenjenek meg a zenelejátszóban (már akit zavar ez...) szükséges ".nomedia" fájlt is létrehozni.

2013. márc. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocs, javítom előző hozzászólásomban.


Amit a Beállítások/Hangbeállítások/Értesítési hang menüpontban állítasz be az az alapértelmezett értesítési hang lesz.


Ha csak az SMS értesítés hangját akarod átállítani, akkor nem szükséges ezt átállítanod, hanem külön az SMS kezelő alkalmasában kell megtenned.

2013. márc. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Igen, már nekem is beugrott. A megfelelő mappában, egy notification mappába kell kerülni a fájlnak.
2013. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha csak az SMS értesítés hangját akarod átállítani, akkor nem szükséges ezt átállítanod, hanem külön az SMS kezelő alkalmasában kell megtenned."


Ez így igaz. Én is beleestem abba hibába, hogy aut. azt gondoltam, ha csak a beállításokban állítom át, megváltozik az SMS érkezésekori hang is.

2013. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!