Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnák youtubeon...

Guinever kérdése:

Hogyan tudnák youtubeon videókat nézni a Samsung Gt s5230 telefonomon?

Figyelt kérdés

Samsung Gt s5230 telefonom van és tudok rajta netezni.

De a videókat és a játékokat nem adja be.

Azt írja ki,hogy le kell tölteni az Adobe Flash Playert.

De sehonnan nem tudom letölteni,úgy,hogy beadja.

Van erre valami más program?

Vagy esetleg tudnátok írni,hogy honnan lehetne letölteni az Adobe Flash Player mobil verzióját?



2013. márc. 16. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz kicsit jobb teló kéne.
2013. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezen a telefonon sehogy nem fogsz te youtube-ot nézni.

Ehhez másik készülékre van szükség amin pl android vagy wp op rendszer fut vagy egy ios os telefon....

2013. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kell, hogy legyen benne egy youtube alkalmazás, azzal amit lehet azt meg tudod nézni, de ne várj tőle sokat.

A flash playert meg a netes játékokat el is felejtheted.

2013. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, én egyszer néztem vele youtubeot, és működött, de az már régen volt..
2013. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van rajta youtube alkalmazás.És hogyha a youtube mobil verzióját adja be akkor tudok vele nézni,csak pénzért.De én úgy szeretném,hogy a netes verziót adja be,de ahhoz Flash Player kell.:/
2013. márc. 17. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!