Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam be a laptop-ot...

Hogyan állítsam be a laptop-ot, hogy az alvó állapotában (win7 64 bit HomePremium-ot futtatva) töltse a telefonom?

Figyelt kérdés
Konkrétabban tegyük fel hogy a telefonom lemerült. De a laptop akkumulátora 48 000 mAh-s. A telefonom akksija 1420 mAh. Erről a laptop-ról szeretném feltölteni úgy hogy az nem csatlakozik a hálózathoz (villamos-hállózathoz), úgy hogy közben a laptop alvó állapotban van hogy ne fogyasszon sokat. Ötletek?

2013. márc. 16. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
ha nem megy, akkor az usb-vel van gond. nekem is például volt samsung netbook-om, a 3 usb csatija közül egy volt olyan, ami akkor is működött, ha a netbook ki volt kapcsolva. én úgy gondolom, hogy alvó állapotban meg mind1 lenne, és elvileg töltenie kéne, de lehet ez csak az én logikám.
2013. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!