Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a 800 megaherces telefon?

Amcsih kérdése:

Milyen a 800 megaherces telefon?

Figyelt kérdés
ugy értem h elég gyors? vagy mindenképp 1 ghz telot vegyek? azt persze tudom h az 1ghz-s jobb mint a 800 ghz-s..amugy milyen telefont ajánlotok max 42k-ért? jo lenne nagy képernyő :) sx u nem kell! előre is köszönöm :)

#MHz #GHz #megaherc
2013. márc. 16. 19:11
 1/6 A kérdező kommentje:
javitom magam: ...1 ghz-s jobb mint a 800 mhz-s
2013. márc. 16. 19:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Az Alcatel OT-995 az jó. A kijelzője is nagy (4,3 col) és az 1.4ghz-s.

És nem sok különbség van a kettő között.

És valami Sony is jó pl.: xperia p.

2013. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az órajel is fontos, de nem a legfontosabb. Ez olyan, mint a megapixel, egy bizonyos pontig számít, de inkább az optikán, lencsén meg minden más szaron múlik.

800 MHz-ből arra következtetek, hogy nem mai telefon, tehát még az is lehet, hogy ARMv6-os, ami ha 3 GHz-s lenne is gyenge lenne.

1 GHz elég tud lenni, hogy mondjuk 2 Cortex A9 magról van szó, 1x1GHz viszont már ma elég gyengének számít, még ha A9 akkor is.


42k-ért Xperia U-n kívül még sola jöhet szóba, bár kicsit lehet drágább.

Alcatel OT995 is jó, csak kevésbé.

2013. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha U nem kell, én is azt mondom, hogy Sola kicsit többért, de nem mondanám jobbnak. Ebben az árkategóriában csak jóval gyengébbet veszel, vagy valami recsegős fost. Éppen ezért Alcatelt én nem vennék.
2013. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én a zte blade 3-at lestem ki magamnak..az milyen?
2013. márc. 17. 05:35
 6/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
35 ezret megér, többet egy forinttal se. Az én 3 éves telefonom elveri.
2013. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!