Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson k660i-s (új)...

Sony Ericsson k660i-s (új) mobilom miért nem küldi el az üzenetet amit írok? Olyat ír ki h "a küldés sikerelen, az üzenet le van tiltva".

Figyelt kérdés
remélem vki érti amit írtam, és tudja a megoldást. KÖszönöm előre is.
2008. jún. 10. 05:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2 tippem van:

1. Nincs beállítva az üzenetközpont száma a telefonodban. Ez minden szolgáltatónál más, de ügyfélszolgálaton megmondják, vagy az interneten is fent van. (Az üzenetek beállításainál kell megadni)

2. Bár ez nem túl valószínű. Általában az SMS küldés egy külön szolgáltatás, amit külön kell megrendelni (persze maga a szolgáltatás ingyenes, csak az üzenetküldés nem). Bár én még nem láttam olyan SIM kártyát, amin ne lett volna alapból aktiválva az SMS küldés.

2008. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket mingyárt kipróbálom őket :)
2008. jún. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!