Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericcson xperia X8 E15i...

Sony ericcson xperia X8 E15i rootolása superoneclickel mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Szeretném az X8-am rootolni superoneclickel de addig nem merem,amíg valaki nem mondja biztosra,hogy X(-on működött.Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 16. 21:20
1 2
 1/12 anonim válasza:

Telenoros X 8-on működött a root. Utána particionáltam és feltettem az app2sd-t hogy memóriakártyára mentse a telepitendő programokat.

Az a jó benne, hogy a PCCompanionnal vagy a SEUS-al vissza tudod állítani az eredeti gyári 2.1-es rendszert ha elrontanál valamit.

Már nincs meg az X8-am, de tettem rá 2.3.7-es androidot is. Az is jól működött, de a teló beépített kevés memóriája miatt állandóan csak 30 mega körüli szabad ram-om volt :-(

2013. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
végülis nekem nem kéne másik android rendszer,csak azért szeretném rootolni,mert csak így lehet berakni multitouchot és az nekem nagyon kéne egy programhoz(játékokhoz ,természetesen)és amúgy nekem is telenoros X8-am van.Akkor megpróbálom.Remélem sikerül.Kössz a választ.
2013. márc. 16. 21:31
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem a root miatt lesz multitouch. Ahhoz másik ROM kéne.

Ráadásul nem biztos, hogy támogatja a kijelződ. Mert kétféle kijelzővel szerelték. Cypress és Synaptics. A Synaptics nem támogatja a multitouch-t.

2013. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
végül is mostmár teljes mindeggy,mert sikerült valamit szarul csinálnom és kékhalált kapott a gépem.Utána újraindult de én meg nem próbálom még egyszer az is biztos!
2013. márc. 16. 22:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Flashtool-al ajánlott rootolni, az kifejezetten SE telókhoz van.
2013. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
2013. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet vele rootolni, megcsinálja szépen, de flashtoolal egyszerűbb, meg egy programon belül van minden...

Olvass utána, ha tudsz nyiss bootloadert, tegyél fel másik kernelt meg romot, és egy tűrhető telefont kapsz, mert 2.1-el egyenlő a nullával.

2013. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát ja 2.1-el nem sok szart érek vele.Még megpróbálom a flashtoolt,amit mondtatok de az tuti,hogy előkotrom a régi gépem az kapjon kékhalált ne a laptopom.Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 17. 10:21
 9/12 anonim válasza:

Helyes. A feljebb levő linkre ha beregisztrálsz minden információt megkapsz a rootolás menetéről, képekkel illusztrálva. De itt is tudunk segíteni.

Például ha a Flashtool használata közben megáll a rootolás menete és nem csinál semmit a program hanem áll egy helyben akkor nincs feltelepítve egy USB driver. Ilyenkor fel kell telepíteni a PC Companiont és azzal felkerül minden és lehet újrapróbálni a Flashtoolt , akkor már menni fog végig.

2013. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De ugye ez csak megáll nem úgy,mint a superoneclicknél,hogy kékhalált kap a gépem?
2013. márc. 18. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!