Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc készülék megéri az árát?

Htc készülék megéri az árát?

Figyelt kérdés
Egy Htc Sensation-t vennék, megéri az árát az újjabb játékokat inditaná? 120 ért láttam t-mobilon és azért gondoltam megkérdezem!Milyen telefon kinek mi a véleménye(már aki használt vagy van neki 1 készülék)

2013. márc. 16. 21:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és ha teszek rá videót azt full hd-ban le is játsza?
2013. márc. 16. 21:52
 2/11 anonim ***** válasza:

120-ért semmiképp sem éri meg.

Jó telefon, de azért már kezd öregecske lenni, 50-60 ezerért egész jó lenne. Használtan kb 50 körül van is, vagy Sensation XE ami még jobb 60k körül.


LG Optimus 4x HD-t kapsz 85k körül, ami hardveresen is sokkal jobb, Jelly Bean is lesz rá.

2013. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem.Szóval akkor jó csak drága!
2013. márc. 16. 23:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó telefon, nekem is olyanom van. De ma már biztos nem adnék érte 120-at annyiért sokkal jobb telefont lehet kapni. Igaz én LG-t se vennék a helyedben.... Egyébként 1080p mkw filmet szerintem nem tudna szépen lejátszani, szerintem egyik okostelefon se tudná. Szerintem értelme sincs rá full hd-s filmeket másolni, a "kis" kijelző miatt úgyse látsz különbséget. Én BDrip-es filmeket néztem rajta annó, azokat szépen lejátszotta.
2013. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4


Én se nagyon vennék LG-t, de amit írtam, 4X HD az a HTC One X-el egyenértékű kb, és hogy legyen egy kis viszonyítási alap.

Meg One X is van már 120-ért, szóval Sensation nagyon nem éri meg.


1080p mkv-t meg csomó telefon le tud játszani, az újak közül, Sensation tényleg nem bírná szerintem.

De amúgy is minek 1080p-s film egy qHD felbontású telefonra?

2013. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat szóval 1080-ban nem nagyon vinnék őket!Utolsónak az utolsó mondatára meg: Hee? Nem nagyon értek hozzájuk szóval nekem mondhatod :D
2013. márc. 17. 23:01
 7/11 anonim ***** válasza:

#5


Hát az lehet hogy hardverileg hasonló, csak az a kérdés hogy az LG-nek vajon sikerült-e valami stabilitást csempésznie a mobiljaiba mióta Androidos körökben mozog. Csak mert nekem rossz tapasztalataim vannak vele még azelőttről. Egyébként igazad van, One X-et is lehet kapni 120-ért :)


Egyébként nem is próbáltam még hogy lejátszaná-e a Sensation-öm, viszont most kíváncsivá tettél :D Csak abból indultam ki, hogy az i3-as laptopom amiben Ati kártya van, az se viszi szépen a Full HD-t. Nem mintha lenne értelme....


kérdező:


1080p azaz Full HD az 1920x1080-as felbontás. A qHD 960x540(hosszabb nevén quarterHD) mint a nevében is benne van csak a negyedét képes megjeleníteni az adott pixeleknek. Tehát hiába teszel a qHD felbontású telefonodra 1080p-s filmet ha a telefonod nem képes megjeleníteni minden pixelt.

2013. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, így már értem!Azért próbáld ki :D kitudja!
2013. márc. 18. 18:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam az MX Media Player-rel.

Innen töltöttem le minta videókat:

[link]


x264_1080p@3.8Mbps.mkv-t hardver+ dekóderrel gond nélkül lejátssza, viszont a 43. másodpercben a videó megáll, pedig nincs vége.


x264_killa_sample.mkv-re azt írja hogy a hardver+ dekóderrel nem játszható le, a szoftveres dekóderrel pedig irgalmatlanul rossz.

2013. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hmmm értem, nagyon köszönöm, hogy kipróbáltad akkor érdeklődnék, hogy egy xperia P milyen lenne helyette!Most láttam egy kérdést amiben összehasonlítják de nem érkezett rá válasz!
2013. márc. 18. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!