Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » TELENOR Smart Tarifa Extra 1?

Mutant kérdése:

TELENOR Smart Tarifa Extra 1?

Figyelt kérdés

Megéri? Előnyök? Hátrányok? Buktatók? Átverések?

Minden informácíó érdekel erről a tarifacsomagról.

Többnyire az ára és az 500mega internet miatt választottam :)



2013. márc. 16. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen csomagom van. Épp hétfőn készülék kiverni náluk a balhét mert össze-vissza korlátozgatják a netet. Például most elhasználtam kemény 20 MB-ot a netből és küldték az SMS-t hogy túlléptem az 500 MB-ot és lelassítják a netet. De már arra is volt példa hogy 7000 Ft-ot kiszámláztak arra hivatkozva hogy interneteztem külföldön holott nem is voltam külföldön és nem is lakok a határ mellett. A Fogyasztóvédelem beavatkozásával sikerült elérnem hogy ne kelljen kifizetni a 7000 Ft-ot.
2013. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem akarlak elriasztani a dologtól de nagyon vigyázni kell ezekkel, ott vernek át ahol csak tudnak. Már alig várom hogy lejárjon a hűség és átmehessek a Vodafone-hoz vagy a T-Mobile-hoz.
2013. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nadetényleg ***** válasza:

Annyi rejettt trükk van, hogy nem lehet skájpolni, vagy hasonoló netes telefont használni (Smarttarifa Extra 1,2 és 3 tarifacsomag igénybe vétele esetén internet alapú hanghívások nem kezdeményezhetők.)

Előző válaszoló neked nem váletlenül Smart Tarifád van (Extra nélkül)? Azok tényleg elég rémes csomagok.

2013. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Smarttarifa Extra van ezzel a Deezer-es csodával amire semmire nem megyek jogtalanul lekorlátozott nettel.
2013. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!