Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A most vasarolt iphone4...

A most vasarolt iphone4 keszulekek is antennahibasak?

Figyelt kérdés
vagy ez mar javitott szeria? t-mobilos 8gb-osra gondolok.

2013. márc. 17. 03:44
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a "hibát" kb olyan "könnyű" volt produkálni, mint megugrani a 2m-t magasugrásban egy törpének.
2013. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

na már jönnek is az értelmes válaszok az elsőnek annyit hogy engem nem az érdekel hogy ezt milyen könnyű előidézni hanem az hogy amit most vásárolok az javított széria-e vagy ez a hiba ugyan úgy fennál mint a 2010es modelleknél


kistek, köszi ezzel kisegítettél, ha nem akarod megérteni a kérdést akkor minek válaszolsz ilyen baromságokat szerintem aki jártas az iphone témákban az tudja mire gondolok

2013. márc. 17. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem érted? Sosem változtattak a konstrukción. Az apple-re ez sosem volt jellemző. Ha eleve nincs már térerőd, értsd egyesen van és még leárnyékolod a telefont, akkor előjön a "hiba". Mint ahogy más telefonnál is. Volt is erről egy összehasonlító videó, ahol ugyanezt előidézték más telefonoknál is.

Ezek szerint az összes "hibás"

2013. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mit nem értek?a normálisvagyemberből ezt kellett volna leszűrnöm?, nehéz lett volna ezt elsőre leírni?
2013. márc. 17. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem én sértegettelek. Nézz már szét!!!
2013. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul kis Tekk jó nagy hülyeséget is írt.
2013. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak hogy legyen egy normális válasz is: én úgy tudom hogy az összes iphone 4 ilyen, a 4s-ben már javítva van ez is... Ja és szerintem a 8gb nagyon kevés lesz, bár kinek mi...
2013. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!