Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Samsung Galaxy S...

Hogyan lehet Samsung Galaxy S 2-vel lefotózni azt, ami a képernyön van? Egyszer valahogy sikerült, de nem emlékszem rá.

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy hányas Android fut rajta
2013. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel nem tudom pontosan, ezert adj tippet kerlek! *-*
2013. márc. 17. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm ebből kiindulva, gondolom nem volt rajta Android frissítve szóval szerintem neked 2.3-as verzió van rajta. Próbáld meg a vissza és a Home (középső) gombot egyszerre nyomva tartani ha nem megy akkor menj be a beállítások -> telefon névjegye és ott írja, hogy hányas Android verzió. (Már 4.1.2 is van rá de szerintem még nem volt soha a Tied frissítve :) )
2013. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyszerre kell nyomni a bekapcsoló, a home és a halkítás gombot. Ez az összes samsungnál működik, leaglábbis amelyiken TouchWiz van, S II ilyen
2013. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!