Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Száz ezer forintból?

Száz ezer forintból?

Figyelt kérdés
szeretnék tabletet, notebookot ( 50-60 ért ) vagy telefont venni. de együtt ez a három nem megy! melyik kettőt válasszam.. melyik éri meg.. és milyen fajta
2013. márc. 17. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

laptop + telefon :)

a laptop hordozható és mégis kb. egy teljes értékű számítógép.. el tudod vinni nagyobb utazásra. Plusz vegyél mellé egy okostelót ami meg mindig veled lehet.

Sosem értettem, mire jó a tablet :D Bárhová hurcolni azért nagy, tudásra meg nem annyi mint egy laptop :DD

2013. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De 100 ezerből tudok kapni egy kisebb notebookot és egy 35-45 ezer forintos telót?
2013. márc. 17. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:

hülyeséget beszél az első, ha meg sosem értetted meg, hogy mi a f*szra jó a tablet vazeg, akkor mit írkálsz ide és okoskodsz, ha fogalmad sincs az egész témáról? dik még laptop omg, normális laptop (ami igazán prémium) 100k + kezdődik, és nagy helyt is foglal el + minimum 2kilós súlya van (annál csak több lehet) . és a tablet KÉRLEK szépen arra "is" jó , mert aki sokat utazik, kicsit könnyebb egy 8-10" kijelzőjű fél kiló súlyú tabletet elővennie mint egy nagy trampli 4kilós 15" kijelzőjű laptopot.

Tablet: Google Nexus 7 (55-60k körüli ár)

Telefon: Sony Xperia Tipo (30k körüli ár) vagy Sony Xperia U (40-50k körüli ár)

2013. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mivan ha bedöglik a tablet érintője, akkor nincs gépem.. Jövőre infós suliba megyek, azért jó lenne ha lenne notebookom..De nem tudok dönteni!
2013. márc. 17. 16:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak hogy tudjak venni egy jó okostelót..ahhoz használt notebookot kell vennem, amit nehéz lesz találnom.:|
2013. márc. 17. 16:55
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

elég arrogáns vagy, már ne is haragudj.. ha sokat utazik? nem véletlenül írtam oda, hogy az okostelefon mindig vele lehet ha kell, nem kell az iszonyatosan megterhelő hatalmas laptopot hurcolni... szörnyen megerőltető az az 1-2 kiló.. képzeld, minden nap kb 5 kilós táskával mászkálok és túlélem, pedig egy 50 kilós csaj vagyok :DDD

felőlem aztán azt vesz amit akar, én csak leírtam a véleményem... nekem laptopom van meg okostelóm, és tökéletesen boldog vagyok ezekkel... bocsánat hogy nekem más felel meg mint neked :DDD

2013. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!