Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-os telefon függetlení...

Bratilla kérdése:

Vodafone-os telefon függetlenítése?

Figyelt kérdés
T-mobile-os kártyám van, azt szeretném használni a vodás telefonomba. Ez nagy procedúra? Kb. mennyiért függetlenítik és hol?
2013. márc. 17. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a teló típusa?
2013. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vodafone Smart II lesz, a napokban veszem meg és akkor egyúttal függetleníteni is szeretném.
2013. márc. 18. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobban jársz,ha beviszed egy GSM boltba, ott megcsinálják neked. Ne akard otthon megbuherálni,mert jelenlen nincs ingyenes megoldás rá. Ha mégsem hiszel nekem,és rátolsz egy olyan recovery-t ami nem rávaló, akkor még majd a home gombod sem fog működni.

Amugy ez egy Alcatel V860-as

2013. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Dehogy akartam itthon hozzányúlni, nem vagyok egy nagy telefonzseni. :D Amúgy tudom, hogy ez a típusszáma, csak nálunk ezen a nevén szerintem ismertebb, meg sajnos a vodafone-on kívül más helyen még nem is láttam, ezért kell vacakolni a függetlenítésével.

Köszi mégegyszer a segítséget, azt esetleg nem tudod, vagy nem tudja valaki, hogy ez kb. mennyibe kerül?

2013. márc. 18. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
erre felénk 3000ft. ki mennyire éhes :)
2013. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!