Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan telefon ami...

Létezik olyan telefon ami androidos van bent wifi és qwerty billentyűs? Ha tudtok lécci írjatok

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 16:41
 1/10 dirtboy ***** válasza:

létezik.

itt egy példa

[link]


ha többi is érdekel akkor az oldalon használd a keresőt,kiválaszthatod a tulajdonságoknál az igényeidet.

2013. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hogy érted, fizikai qwerty billentyűzettel? mert úgy amit tudok sony xperia x10 mini pro, de az elég régi már :DD

ha félreértettem és nem fizikai billentyű kell, akkor kb. bármelyik androidos készülék megfelel a feltételeknek :D

2013. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tényleg, amit az első írt az eszembe se jutott :)
2013. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a leírás az összes androidos eszközre igaz. Viszont ha a qwerty billentyűzet alatt a kitolható, fizikai gombsorra gondolsz akkor az már kevesebb telefont jelent de van bőven így is pl. xperia x10 mini pro, xperia mini pro, xperia pro, milestone, milestone 2, milestone 3,
2013. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Persze pld.: HTC Desire Z: Android 2.2 operációs rendszer

800 MHz-es processzor, magyar nyelv

1.5 GB belső memória

2013. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a qwerty billentyű alatt a fizikait értettem és nem jöhet szóba csúszkás de az eddiggi válaszokat is nagyon köszönöm
2013. márc. 17. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Fizikai billentyus az van, de az csusztathato. ami meg nem csuszthathato, az meg nem androidos. Legalabbis en nem ismerek olyat..
2013. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy pro, HTC ChaCha,

fizikai bill, és nem kitolható

2013. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sok xperia
2013. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van ilyen, lg optimus pro [link] 2.3as android, teljes qwerty billentyű, nem csúszkás. +Lehet, h az lg sokak szerint nem a legjobb választás, de én még nem csalódtam 1 lg-be se, és szerintem van olyan jó, mint bármelyik másik, ha nem jobb.
2013. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!