Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson k750i telónál...

Sony ericsson k750i telónál ha adatkábellel másolgatok valamit és aztán kihúzom, akkor mindig feljön egy kérdés hogy formázni kellene a kártyát és hogy akarom-e. Hogy lehet lekapcsolni ezt?

Figyelt kérdés
már volt hogy próba képpen rányomtam hogy formázza ha annyira akarja, de a következő alkalommal megint előjött a dolog. Eleinte nem volt ilyen, egysze rcsak megjeletn
2013. márc. 17. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendesen választod le, a meghajtó leválasztása ikonnal?
2013. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, semmit se szoktam úgy leválasztani, mindent csak kihúzok. De megpróbáltam most úgy és akkor is előjött ez, szóval szerintem nincs köze hozzá. Ráadásul előtte fene tudja meddig ugyanígy csináltam, akkor semmi baja nem volt tőle
2013. márc. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!