Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem használható a Wifi...

Miért nem használható a Wifi Iphone 3GS telefonon?

Figyelt kérdés
Rácsatlakozik a Wifire, ki is jelzi a bal felső sarokban, de csak egy ideig jó (kb 8-10 perc) es utána hiába jelzi ki, nem tölt be semmit a net. Ha kikapcsolom és újra rácsatlakozok vele, akkor megint csak rövid ideig használható.

2013. márc. 17. 21:11
 1/5 anonim válasza:
Mit akarsz a mai vilagban egy harmas ajfonnal ? Persze hogy nem jo a wifije mert ez a tipushibaja , szerintem surgosen szabadulj meg tole es orulj ha egy huszasert eladod , masreszt nem csak ez a hibaja hanem az is hogy egyszer csak a toltonel a hatlap szep lassan megreped aztan az a repedes elinul felfele es vagy vagy ketncsikban szepen szet reped idovel a hatlap , a wifi az 1000 szazalek h tonkre fog menni es olyan is surun elofordul hogy egyszer csak nem veszi a toltest . Ugyhogy add el ameg tudod mert hamarosan ugyis a kukaban vegzi es vegyel inkabb valami androidos telefont , ajanlom a huavei 300 vagy alcatel ot995 telokat , ezek olcson elerhetok nincs veluk baj es evvel legalabb mesz is valamire nem ugy mint egy harmas ajfonnal amire mar a legujabb ios se megy fel es amugy is full gyenge telefon
2013. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző nem jól szólt, mivel a 3GS-nél ez nem volt tipus hiba, csak a sima iPhone 3g-nél. Ez nálad egy egyedi probléma, sajnos a garancia ezekre a telefonokra már nem létezik, szóval jobb ha egy új telefon után nézel, ha wifi-vel akarsz majd netezni.
2013. márc. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy iPhone 3gs a legújabb szoftverrel is támogatott: [link]
2013. márc. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom vele, már 1 éve megvan, 0Ft-t szerintem teljesen megérte. Eddig minden hibátlanul működött rajta, legújabb szoftver is gond nélkül fut rajta, mondom ez az egy hibája van, amit mostanában észleltem, de ha ez megnyugtat, ha minden jól megy jövőre lehet kapok iphone 5-t :)
2013. márc. 20. 23:51
 5/5 anonim válasza:
ANDROID !!!
2013. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!